V našem rodinném Hotelu Gong na Vás čeká domácké prostředí, srdečný personál, dechberoucí výhledy na Štramberskou Trúbu a výtečná kuchyně. Nabízíme 5 typů pokojů v různých cenových kategoriích, takže si vždy vyberete ubytování podle Vašich představ a možností. Pro všechny hosty je k dispozici parkování zdarma a v hotelové restauraci Vám kromě denního menu vaříme široký výběr lokálních specialit i klasických minutek. Ty nejmenší potěší prostorná dětská herna s přebalovacím pultíkem.

 

Jak to všechno začalo

Když jsme v roce 2015 koupili Hotel Gong ve Štramberku na severní Moravě a rozjeli tak podnikání v hotelnictví a gastro službách, ani zdaleka jsme netušili, jaká výzva nás vlastně čeká. S nulovými zkušenostmi jsme dali dohromady tým lidí a snažili se znovu rozjet kdysi úspěšný hotel, který byl pár let prakticky zavřený. Začátky byly náročné, ale postupně jsme se dostali do černých čísel a mohli se tak pustit do rekonstrukce interiérů, na kterých se zub času značně podepsal. Zatím se nám povedlo opravit koupelny v 15 pokojích, vybudovat nový Wellness Apartmán, kompletně zrekonstruovat sedm pokojů typu Business, pořídit moderní vybavení do kuchyně, zrenovovat interiér restaurace a baru, vybavit malou fitzónu… No, prostě chceme, aby se Vám u nás líbilo.

Samozřejmě je před námi ještě dlouhá cesta. Ale my to nevzdáme. Jsme totiž srdcaři a Hotel Gong je pro nás dlouhodobým rodinným projektem, na kterém bude neustále co zlepšovat. Tak děkujeme, že nám věříte!

 

Jsme hrdý člen ISMM Group

Hotel Gong ve Štramberku je provozován společností ISMM Restaurants & Hotels s.r.o., která je součástí ISMM Group, což je skupina 6 firem působících rovněž v Moravskoslezském kraji. Vlajkovou lodí celé skupiny je strojírenská společnost ISMM se sídlem v Ostravě, která se soustřeďuje zejména na oblast zemědělské a manipulační techniky a je úspěšným exportérem na trzích západní Evropy. Dalšími třemi společnostmi jsou ISMM & EGAS v Pustějově, ISMM & TESO v Jistebníku a ISMM & JB v Dívčím Hradě. Do skupiny rovněž patří areál Minigolfu a tenisu ve Štramberku – Libotíně a tenisový areál ITP v Ostravě Mariánských Horách. Zakladatelem a majitelem ISMM Group je pan Ing. Miloslav Cváček Ph.D., který si pořízením Hotelu Gong splnil jeden velký sen o vlastní restauraci.

 

 

      

Hotel Gong ve Štramberku hodnocení